Kaip pasirinkti pristatymo valdymo programinę įrangą

Šiame straipsnyje pateiksime išsamų rinkos vaizdą ir parodysime, kaip pasirinkti pristatymo valdymo programinę įrangą 2022 m.

Perskaitę jį, galėsite priimti geresnį, labiau informuotą sprendimą ir pasirinkti geriausią sprendimą savo verslui.

Atsakysime į šiuos klausimus:

Kodėl jums apskritai reikia pristatymo programinės įrangos
Į ką atkreipti dėmesį renkantis pristatymo valdymo programinę įrangą
Kokios yra pristatymo verslo programinės įrangos rūšys
Kokie yra kai kurie jų skirtumai
Kiek turėtumėte mokėti už patikimą sprendimą
Be to, pasidalysime su jumis, kaip efektyviau valdyti pristatymo parką.

O pabaigoje net galėsite patys išbandyti pristatymo valdymo sprendimą.

Kol kas, jei norite sumažinti išlaidas, padidinti našumą, siekti didesnio efektyvumo ir lengviau valdyti kasdienes pristatymo operacijas, skaitykite toliau.

 

Kam reikalinga pristatymo valdymo programinė įranga?

Pirkimas internetu ir pristatymas į namus yra užsakomosios ekonomikos varomieji veiksniai, todėl pristatymo valdymo programinė įranga tapo būtina ir pristatymo srityje.

Tačiau kam naudingi pristatymo valdymo sprendimai? Ir kokio tipo įmonės gali jomis naudotis?

Pristatymo valdymo programinė įranga naudinga dviem pusėms
Ji naudinga ir klientams, ir ją naudojančiai įmonei.

Klientai gauna išskirtinę paslaugą, kurios jiems labai reikia, o įmonės gali teikti tokias paslaugas ir vis tiek išlaikyti sveiką pelno maržą.

Kalbant apie įmones, ji gali pagerinti bet kurios organizacijos pristatymo operacijas, nepriklausomai nuo jos dydžio, statuso ar pramonės šakos tipo.

Mažoms ir vidutinėms įmonėms

Mažajai įmonei, kuri vietoje eksploatuoja vieną ar dvi transporto priemones, daugiausia naudos duos sistemos gebėjimas padidinti ekonomiškumą.

Pristatymų valdymo programinė įranga gali optimizuoti maršrutus taip, kad įmonė, nepaisant ribotų išteklių, galėtų atlikti daugiau pristatymų, kartu neprisiimdama per didelės rizikos ir neprarasdama paslaugų kokybės.

Kalbant apie vidutines įmones, pristatymo valdymo programinė įranga suteikia joms įrankių, kurių reikia veiklai plėsti ir didinti.

Jos įgyja galimybę plėsti savo paslaugų pasiūlą regioniniu ar tarpvalstybiniu mastu, išlaikydamos tokio paties lygio kontrolę ir matomumą visoje pristatymo veikloje.

Įmonėms


Įmonės mano, kad investicijos į pristatymo valdymo programinę įrangą – tai būdas padidinti savo didelės apimties operacijų efektyvumą daugiau nei dabar, kartu paliekant vietos naujovėms.

Jei organizacija veikia maksimaliu pajėgumu minimaliomis sąnaudomis, ji gali daug lengviau įdiegti naujus pasiūlymus arba integruoti naujausias technologijas į savo dabartinę sistemą.

Ir visa tai galima taikyti įvairiose pramonės šakose ir rinkose.

Dėl kai kurių pristatymo valdymo sprendimų funkcijų gausos juos galima gerokai pritaikyti pagal konkretų naudojimo atvejį.

Tai leidžia programinei įrangai atitikti daugumos komercinių įmonių poreikius.

Ją galima lengvai integruoti su bet kokiais specifiniais paslaugų ar techniniais reikalavimais arba įtraukti rinką reglamentuojančius teisės aktus.

 

Pristatymo valdymo programinės įrangos rinka

Prieš dešimtmetį pristatymo valdymo programinė įranga būtų buvusi geras įrankis.

Šiandien, kai paklausa viršija pajėgumus, dėl didėjančio paskutinės mylios sudėtingumo ir išlaidų ji tampa lemiama būtinybe valdant pristatymo operacijas.

Dėl to atsivėrė ir pristatymo valdymo programinės įrangos tiekėjų rinka.

Pasirinkimas, kurį dabar galite rinktis, yra stulbinantis. Tačiau taip pat ir pribloškiantis.

Galbūt todėl taip svarbu pasidomėti, kokie sprendimai, funkcijos, kainų planai ir bandymai jums siūlomi šiuo metu.

Kas yra paskirstymo logistikos programinė įranga?

Paskirstymo logistikos programinė įranga – tai platus sprendimas, skirtas visiems tiekimo grandinės valdymo etapams vienas iš pavyzdžių Logdio.com programinė įranga

Šios sistemos apima daugybę programinės įrangos dalių.

Kiekviena iš jų susijusi su tam tikru veiklos aspektu: pristatymu, paskirstymu, vežimu, telematikos priemonėmis, ekspedijavimu ir tarpininkavimu, gabenimu ir vykdymu.

Jų programinė įranga labiau orientuota į pasaulinį paskirstymą ir prekybą, o ne į paskutinę mylią.

Todėl šio tipo programinę įrangą naudoja didelės įmonės, kurios gali pasinaudoti jos galimybėmis valdyti savo tiekimo grandines tarptautiniu lygmeniu.

Dėl šios priežasties ši programinė įranga taip pat yra sudėtingesnė ir nėra gerai pritaikyta unikaliems paskutinės mylios pristatymo iššūkiams spręsti.

Būtent čia organizacijoms gali padėti specializuotos sistemos.