Lengvi žingsniai, kaip pasidaryti nuostabų manikiūrą

Negalite nuvykti į nagų saloną? Nesijaudinkite! Štai kaip pagražinti rankas namuose.
Kai kurie žmonės iš prigimties turi talentą auginti nagus ir formuoti. Įsivaizduokite, kaip mažylis kiša pirštus į indelį su pirštų dažais, ir suprasite mintį.

1. Įsigykite tinkamų įrankių.

Tikriausiai jau turite šlifavimo lentelių, tačiau taip pat norėsite įsitikinti, kad turite ko reikia: antgaliai frezai, freza, lakas, nagų lazdelės. Prabangus rankų kremas, šiltas rankšluostis ir gražus dubenėlis rankoms pamirkyti taip pat pagerins procesą.

2. Pasirinkite spalvą.

Tai smagiausia dalis! Galite rinktis bet kokią spalvą, atitinkančią jūsų nuotaiką ir stilių – nuo  rožinės ar levandų iki  purpurinės ar elektrinės mėlynos. Tačiau jei esate manikiūro namuose naujokė, geriau rinktis švelnesnes, šviesesnes spalvas: ”

Naudojant šviesesnes spalvas, mažiau pastebimos dėmės, nelygūs sluoksniai

3. Pasiruoškite sėdėti ramiai.

„Sunkiausia manikiūro namuose dalis – ramiai sėdėti 30-45 minutes”,  Tačiau jei skubėsite atlikti manikiūrą, o paskui atsikelsite išsipakuoti pirkinių, ar eiti miegoti, sugadinsite visą savo sunkų darbą. Vietoj to suplanuokite, kad manikiūras džiūtų tuo metu, kai žiūrėsite serialus.

4. Formuokite nagus

Visiškai pašalinę seną laką ir nušluostę sausai, jei reikia, nukirpkite ilgus nagus, o tada kruopščiai nušlifuokite juos apvalia forma (kai įgysite daugiau praktikos, galite išbandyti sudėtingesnes formas, pavyzdžiui, stiletto).

5. Minkštinkite nagus.

Kai būsite patenkinti forma, nušveiskite nagus, tada kelioms minutėms pamirkykite pirštų galiukus dubenyje su šiltu muiluotu vandeniu. „Taip suminkštinsite odeles, todėl jas bus lengviau atstumti”

6. Atstumkite odeles.

Jei jūsų odelės nėra labai baisios, jų nekirpkite, nes tai gali sukelti infekciją. Vietoj to, tiesiog pastumkite jas atgal odelių lazdele. Jei reikia šiek tiek daugiau pagalbos, galite išbandyti odelių valiklį, kuris švelniai padeda ištirpdyti negyvą odą.

7. Užtepkite laką.

Pirmiausia užtepkite pagrindo sluoksnį, kad apsaugotumėte nagą ir paruoštumėte nagą spalvai. Tada atsargiai užtepkite vieną sluoksnį pasirinktos spalvos, dviem ar trimis brūkštelėjimais nuleiskite nagą žemyn ir perbraukite per galiuką, kad spalva būtų užfiksuota. Palaukite minutę ar dvi, tada užtepkite antrą ploną sluoksnį, palikdami ploną kraštelį aplink odeles .Užbaigkite greitai džiūstančiu viršutiniu sluoksniu, kad užtvirtintumėte ir suteiktumėte blizgesio. Jei norite išbandyti ką nors šiek tiek įmantresnio, kad taškeliai, šukės ir dryžiai yra labai smagūs ir lengvai išbandomi. Kad lakas būtų nepriekaištingas, plokščią akių šešėlių šepetėlį pamerkite į lako valiklį ir kruopščiai išvalykite bet kokius netvarkingus kraštus ar pirštų galiukais atsiradusias dėmeles.