Koks išmanusis telefonas nuotraukoms? Telefonų su geriausia kamera reitingas

2021-12-09 | autorius: Mateušas Tomčakas |
Jūs perskaitysite 7 minutes

Padidinkite teksto dydį

Gera kamera yra viena iš svarbiausių šiuolaikinio išmaniojo telefono savybių, dažnai sprendžiant, kurį išmanųjį telefoną pasirinkti. Fotoaparatas beveik visada yra po ranka – atostogaujant, vakarėlyje su draugais, šeimos susibūrimuose ir daugelyje kitų situacijų.

Kiekviena nuotrauka yra savotiškas suvenyras, todėl pravartu ne tik įsigyti tinkamą išmanųjį telefoną, bet ir sužinoti keletą gudrybių bei patarimų apie fotografiją. Mes parengėme du vadovus su daugybe praktinių patarimų:

O dabar pereikime prie atsakymo į svarbiausią klausimą: kokį išmanųjį telefoną nuotraukoms verta įsigyti? Mes atrinkome jums geriausius foto išmaniuosius telefonus įvairiuose kainų diapazonuose, todėl žemiau esančiame reitinge kiekvienas ras kažką sau.

Eiti į:

Foto išmanusis telefonas – kokia kamera turėtų būti?

Nors dažniausiai akcentuojama matricos raiška, reikia atminti, kad ne tik ji lemia, kokias nuotraukas ir vaizdo įrašus gali pasiūlyti pasirinktas telefonas.

Padidėjo objektyvų skaičius, tačiau tai irgi nėra nuotraukų kokybės lemianti veiksnys. Tačiau gerai gamintojo parinkta konfigūracija suteikia platesnį funkcionalumą ir didesnes galimybes fotografuojant įvairias scenas.

Išmanusis telefonas su gera kamera taip pat turėtų turėti ryškų objektyvą, optinį vaizdo stabilizavimą, efektyvų fokusavimo matavimo mechanizmą, plačią programinę įrangą su papildomais režimais ir galimybę išsaugoti nuotraukas RAW formatu.

Taip pat verta atkreipti dėmesį į tai, kokia raiška yra įrašyta vaizdo medžiaga. Šiuolaikinių telefonų atveju 4K tampa įrašymo standartu. Kai kurie gamintojai savo pavyzdiniuose projektuose daugiausia dėmesio skiria 6K ar net 8K kokybei.

Taip pat skaitykite „Geriausios nuotraukų saugojimo debesyje programos“.

Telefonas su gera kamera – svarbiausios savybės:

Apibendrinant, geras išmanusis telefonas, skirtas fotografuoti, turėtų turėti:

  • Ryškus objektyvas
  • Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS)
  • Efektyvus fokusavimo matavimo mechanizmas
  • Papildomi objektyvai, pvz., plataus kampo, makro ar teleobjektyvas geresniam priartinimui
  • Programinė įranga su papildomais režimais, įskaitant naktinį režimą
  • Išsaugokite nuotraukas RAW formatu
  • Blykstės lempa, kuri gerai apšviečia
  • Daug atminties nuotraukoms ir vaizdo įrašams išsaugoti, atminties kortelių palaikymas
  • 4K vaizdo įrašymas, pageidautina 60 kadrų per sekundę greičiu

Geriausi išmanieji telefonai nuotraukoms – 2021 m. reitingas

Populiariausi nuotraukų išmanieji telefonai 2021 m.

Pigus telefonas su gera kamera: realme 8i

Turėdami labai ribotą biudžetą iki 1000 PLN, turite leistis į kompromisus. Tačiau realme 8i atveju kainos ir kokybės santykis gali būti patrauklus. Tiesa, nebuvo itin plataus kampo objektyvo, o pagrindinis su raiška 50Mpix veikia tikrai solidžiai. Taip pat yra du papildomi – makro ir gylio jutiklis. Už tokią kainą privalumai taip pat yra gana solidus MediaTek Helio G96 procesorius, talpi 5000 mAh baterija, dviejų SIM funkcija ir visų pirma ekranas su atnaujinimo dažniu. 120 Hz.


Išmanusis telefonas nuotraukoms iki 1000 PLN: Xiaomi Redmi Note 10 5G

„Xiaomi Redmi Note 10 5G“, nepaisant prieinamos kainos, gali pasigirti ir kamera, kuri užtikrina geros kokybės nuotraukas. Iš pagrindinio objektyvo 48Mpix praturtintas nakties rėžimasir papildomas objektyvas makrokomandą taip pat gali praversti gylio jutiklis autoportretams. Už tokią kainą fotografavimo galimybės yra patenkinamos.

Kita vertus, atnaujinamas ekranas yra teigiamas 90 Hz ir gana galingas procesorius MediaTek Dimensity 700. Kaip rodo pavadinimas, išmanusis telefonas palaiko 5G tinklus, o tai nedažnai už tokią kainą.


Fototelefonas iki 1500 PLN: „Xiaomi Redmi Note 10 Pro“.

Susijęs „Xiaomi Redmi Note 10 Pro“ gali pasiūlyti daug daugiau. Taip pat čia svarbiausias fotografijos klausimas, ir taip yra todėl 108Mpix + 8Mpix + 5Mpix + 2Mpix konfigūracijos kamera, universali ir suteikianti akiai malonius efektus. 16 megapikselių asmenukių kamera taip pat veikia gana gerai. Snapdragon 732G i puikus 120 Hz AMOLED ekranas už tokią kainą. Jei prie jo pridėsite 5020 mAh bateriją ir stereofoninius garsiakalbius, už pinigus gausime tikrai sukomplektuotą, labai universalų išmanųjį telefoną.


Išmanusis telefonas nuotraukoms su greitu įkrovimu: Huawei Nova 9

Jau kurį laiką „Huawei“ išmanieji telefonai siūlo sutrumpintą „Android“ versiją, be „Google“ paslaugų ir programų. Jei kam tai netrukdo, jie vis tiek atrodo gerai pagal surinkimo kokybę ir techninę įrangą. „Huawei Nova 9“ yra naujovė rinkoje ir puikus pasiūlymas su lenktu ekranu OLED 120Hz. Turi galingą Snapdragon 778G procesorių, 8GB RAM, Bluetooth 5.2, „Wi-Fi“ 6 ir NFC, baterija su greitu 66 W įkrovimu ir geromis kameromis. Pagrindinis pakilo 4 objektyvai50Mpix, 8Mpix, 2Mpix ir 2Mpix, o pirmasis gali tikrai daug. Taip pat palaiko formatą RAW ir naktinis režimas. 32Mpix asmenukių kamera turėtų patikti ir socialinių tinklų gerbėjams.


Geriausia išmaniojo telefono kamera iki 2000 PLN: Samsung Galaxy A52s

Išmaniuosiuose telefonuose iki 2000 PLN optinis vaizdo stabilizavimas vis dar yra išimtis. „Samsung Galaxy A52s“ gali pasigirti šiuo elementu pagrindiniame 64Mpix objektyve, kuris suteikia pranašumą prieš konkurentus. O fotografuojant ir filmuojant – maksimali 4K 30 kadrų per sekundę greičiu. 8 megapikselių itin plataus kampo objektyvai, 5 megapikselių makro ir 5 megapikselių gylio jutikliai taip pat veikia labai gerai. Nuotraukos yra išsamios ir gerai atkurtos spalvos. Visai kaip asmenukės iš 32Mpix priekinės kameros. Privalumai čia taip pat yra Super AMOLED FullHD + ekranas su 120 Hz atnaujinimu. Šie stereofoniniai garsiakalbiai turi 5G palaikymą ir įdomų dizainą su madingomis korpuso spalvomis.


Išmanusis telefonas su gera kamera iki 2500 PLN: Motorola Edge 20

Ar „Motorola Edge 20“ yra nuotraukų išmanusis telefonas? Be abejonės. Pagrindinis modulis yra objektyvas 108Mpix, 16 megapikselių itin plataus kampo ir 8 megapikselių teleobjektyvas su OIS ir 3x optinis priartinimas. Tai rinkinys, vertas pavyzdinių modelių, be gerų nuotraukų suteikia 4K filmus 30 kadrų per sekundę greičiu. Tai atitinka 32Mpix asmenukių kamera. Puikus 6,7 colio ekranas OLED 144Hz, kur malonu žiūrėti ne tik nuotraukas, bet ir filmus bei žaidimus. Našumo šiam tikrai netrūksta, šis išmanusis iki 2500 PLN turi gerą procesorių, daug atminties ir švarią Android sistemą. Platformos palaikymo dėka Pasiruošęs galite prijungti prie kompiuterio monitoriaus ir pereiti prie patogesnio stacionaraus darbo.


Fototelefonas iki 3000 PLN: „Xiaomi Mi 11i“.

Vienas geriausių populiaraus gamintojo Lenkijoje išmaniųjų telefonų – Xiaomi. Xiaomi Mi 11i yra aukščiausios klasės modelis su itin efektyviu Snapdragon 888 procesoriumi.Tai telefonas, leidžiantis įgyvendinti net reikliausius sakinius ir susitvarkyti su bet kokiu žaidimu. Jame taip pat yra ekranas Super AMOLED su gaivinančiu 120 Hz, stereo garsiakalbiai,…