Koks 32 colių televizorius? TV reitingai

2021-12-08 | autorius: Mateušas Tomčakas |
Jūs perskaitysite 3 minutes

Padidinkite teksto dydį

Priimti sprendimą darosi vis sunkiau kokį televizorių rinktis? Greitis, kuriuo jie keičiasi televizoriai 32 parduodamas, gali apsvaigti. Nors šiandien rinkoje dominuoja didžiuliai ekranai, pasitaiko situacijų, kai imtuvai su mažesniais ekranais yra ne mažiau geras pasirinkimas.

Peržiūrėkite mūsų sąrašą ir nuspręskite, kurį 32 colių televizorių pasirinkti.

  • 32 colių televizorius – ką turėtumėte žinoti?
  • Kurį 32 colių televizorių rinktis? Rekomenduojami modeliai

32 colių televizorius – ką turėtumėte žinoti?

32 colių televizoriaus ekrano matmenys yra maždaug 71 × 40 cm. Tam taip pat reikia pridėti rėmelį aplink ekraną ir stovą. Todėl iš tikrųjų prietaisas paprastai yra maždaug 74–75 cm pločio ir 45–50 cm aukščio. Taigi įsitikinkime, kad turime pakankamai vietos, kur planuojame jį pastatyti.

Kokia rezoliucija?

Jei norite įsigyti 32 colių televizorių, 4K raiška – 3840 x 2160 – nėra ta, į kurią būtinai reikia atsižvelgti. Geriau aprūpinti modeliai siūlo Full HD – 1920 x 1080 – ir net HD Ready – 1366 x 768 – šiai įstrižai yra daugiau nei pakankamai.

Koks funkcionalumas?

32 colių televizoriai nėra atskirų gamintojų pasiūlymų pagrindas, tačiau vis dėlto juos gerai aprūpina. Pirkėjai gali pasikliauti HDMI ir USB lizdų buvimu, kad padidintų funkcionalumą, įtaisytomis Smart TV sistemomis ir WiFi moduliais interneto ryšiui bei integruotais imtuvais TV priėmimui.

Populiariausi 32 colių televizoriai


Kurį 32 colių televizorių rinktis? Rekomenduojami modeliai


Pigus 32 colių HD Ready televizorius: Xiaomi Mi LED P1 TV 32 ″

Jei turime nedidelį biudžetą naujam televizoriui įsigyti, galite rinktis televizorių su HD Ready raiška, t.y. 1366 × 768 pikselių. Tokio televizoriaus įsigijimo kaina neviršys 1000 PLN, tad praktiškai kiekvienas gali sau leisti. 32 colių televizoriaus įstrižainės tokios raiškos pakanka, kad vaizdas būtų kokybiškas. Toks televizorius Puikiai tiks mažuose kambariuose arba kaip papildomas imtuvas, pvz., virtuvėje ar vaiko kambaryje. Mūsų parduotuvėje rasite daugelio gamintojų 32 colių televizorių, kuriuos pristatome žemiau.


32 colių Full HD televizorius: Philips 32PFS6905 / 12 Ambilight 3

Jei galime sau leisti išleisti šiek tiek daugiau, verta rinktis 32 colių televizorių su Full HD raiška. Jo kaina bus šiek tiek didesnė, tačiau ji vis tiek išliks pasiekiama ir neperpildys mūsų biudžeto. Verta įsigyti tokį televizorių, nes vaizdo kokybė, o ypač detalumas, bus daug aukštesnė. Geras 32 colių „Full HD“ televizorius taip pat turėtų turėti „Smart TV“ funkcionalumą, kelias HDMI jungtis ir belaidį ryšį, kuris leis lengviau prijungti jį prie interneto ir pasinaudoti visais interneto televizijos ir VOD paslaugų privalumais.
32 colių išmanusis televizorius: Sony Bravia KD-32W800

Dabar sunku įsivaizduoti modernų televizorių be „Smart TV“ technologijos. Šis sprendimas žymiai padidina televizoriaus funkcionalumą ir leidžia žiūrėti ne tik skaitmeninės antžeminės televizijos kanalus, bet ir naudotis interneto paslaugomis. Mūsų šalyje prieinamų srautinio perdavimo paslaugų duomenų bazė jau dabar yra plati, o „Netflix“, HBO GO ar IPLA žiūrima dažniau nei tradicinė televizija.

Be to, „Smart TV“ dėka galite žiūrėti, be kita ko „YouTube“ vaizdo įrašai, nuotraukų peržiūra iš išmaniojo telefono ar naršymas internete. Mūsų pasiūlyme rasite daugybę išmaniųjų televizorių, kurių įstrižainė siekia 32 colius. Jų kaina labai patraukli, tad nebelieka pagrindo stebėtis.


Galbūt jus domina: