Kodėl verta rinktis dantų implantus?

Yra ir kitų būdų, kaip išspręsti dantų trūkumo problemą, o ne dantų implantai. Galite pasigaminti dalines plokšteles arba visus dantų rinkinius, kurie neprisitvirtina prie kaulų. Taigi kodėl vis daugiau žmonių renkasi dantų implantus, o ne šiuos kitus protezus? Dantu protezavimas – populiari šiuolaikine procedura

Dauguma žmonių nelinkę prisipažinti, kad yra nusiminę dėl savo išvaizdos, tačiau kasmet išleidžiame milijonus eurų kosmetikai, plaukų priežiūros priemonėms ir kitiems dalykams, kurie daro mus patrauklesnius. Daugeliui pacientų labai svarbu, kad dantų protezai būtų implantuoti taip, kad tvirtai laikytųsi burnoje ir neatrodytų kaip akivaizdūs protezai. Ypač dažnai šią chirurginę procedūrą renkasi jaunesnio amžiaus pacientai, kai jiems protezuojami dantys.

Kita priežastis, kodėl pasirenkami dantų implantai, yra ta, kad jie iš tiesų geriau laikosi savo vietoje nei alternatyvūs įtaisai. Jei turite dirbtinius dantis, turėsite kažkuo priklijuoti tuos apatinius dantis, kad jie neplaukiotų burnoje. Jūsų apatinis žandikaulis nėra pakankamai saugi vieta, kad dantys nejudėtų burnoje, kaip tai daro viršutinis žandikaulis. Viršutiniai dantų protezai sudaro sandarumą prie paciento burnos stogo ir lieka ten prisispaudę, kol žmogus nenutraukia prisisiurbimo kilstelėdamas protezą į šoną.

Titano įtaisai, dedami ant kaulo, leidžia pacientui užfiksuoti protezus tam tikroje padėtyje ir nesijaudinti, kad jie judės. Tai reiškia, kad jie gali valgyti viską, ką nori, kaip ir prieš protezavimą. Dauguma žmonių su įprastais dantų protezais negali daryti tokių dalykų kaip valgyti kukurūzų burbuolės, kąsti obuolių ar valgyti lipnių produktų, nes šie produktai ištraukia dantų protezus iš burnos.

Maisto dalelėms patekus po protezų plokštelėmis, nešiojantiems dantų protezus, skausmas būna stiprus. Šie žmonės turi nutraukti savo veiklą ir nueiti išvalyti dantų protezų plokšteles, kad pašalintų svetimkūnį, o toks mažas daiktas, kaip kukurūzų duonos trupinys, gali sukelti didžiulį diskomfortą. Kartais šios maisto dalelės gali sukelti dirginimą, kuris virsta burnos opomis po plokštele. Kad taip neatsitiktų, žmonės naudoja klijus, kad dantys tvirtai laikytųsi burnoje prie dantenų. Titano gabalėliai, kurie užfiksuoja dantis, neleidžia šiems dalykams įvykti.

Kai žmonės nešioja dantų protezus, jiems tenka nerimauti, kad protezai atsilaisvins ir iškris iš burnos. Jei juos pykina, jie turi išsiimti savo dantis, nes dantys gali išlįsti išvemiant ir būti sulaužyti. Kai jie bučiuojasi su savo mylimaisiais, jiems tenka nerimauti, kad šie protezai atsilaisvins ir judės burnoje. Tai gali būti labai gėdingos situacijos, dėl kurių žmonės gali pakeisti savo gyvenimo būdą, bijodami, kad jos nepasikartotų. Prie titaninių strypų pritvirtinti dantys neiškrenta; juos reikia pašalinti sąmoningai.