Kaip mokyti vaikus anglų kalbos?

Mokyti anglų vaikus gali būti šiek tiek sudėtinga, nes jie negali mokytis įprastiniu būdu, t. y. negalite priversti jų sėdėti vienoje vietoje ir mokytis gramatikos taisyklių iš vadovėlių. Tai jiems būtų per daug nuobodu, be to, jie gali pradėti bijoti kalbos, o to mes nenorime. Todėl juos reikia mokyti unikaliais, interaktyviais ir smagiais būdais, pvz.

Nustatykite rutiną

Geriausias būdas mokytis – kasdien praktikuotis, todėl geriausia nustatyti vaikui rutiną. Nustatykite konkretų laiką ir jo laikykitės. Mažiems vaikams užtenka trumpų, maždaug 15-20 minučių trukmės užsiėmimų, nes jų dėmesys yra trumpas.
Taip pat nepamirškite, kad trumpi, reguliarūs užsiėmimai yra geriau nei ilgi, nereguliarūs. Kad užsiėmimai būtų įdomūs ir vaikas būtų įsitraukęs.
Žaiskite žaidimus: Vaikai geriau mokosi, kai jiems smagu. Todėl įtraukti juos į žaidimus yra geriausias būdas mokyti juos anglų kalbos. Gaminkite atmintines, žaiskite tokius žaidimus kaip „Pictionary” ar „Scrabble” ir spręskite su jais kryžiažodžius, kad lavintumėte anglų kalbą.

Kad anglų kalba vaikams labiau patiktų isitraukite į vaidmenų žaidimus: Įtraukite į vaidmeninius žaidimus: vaidinti arba atlikti personažo vaidmenį. Sukurkite istoriją su mėgstamiausiu animacinio filmuko herojumi ar superherojumi ir suvaidinkite ją. Kalbėkite dialogus ir įtraukite vaiką į siužetinę liniją, kad vaikas praktikuotųsi kalbėti angliškai.

Parodykite paveikslėlių knygas

Vaikai mėgsta ryškiaspalves paveikslėlių knygas. Naudokite jas mokydami juos abėcėlės, gyvūnų, vaisių, daržovių pavadinimų ir pan. Pradėkite rodydami į paveikslėlį ir pasakodami, kas tai yra, tada paklauskite, kur tai yra, ir galiausiai leiskite jiems patiems jį įvardyti. Pavyzdžiui, pirmiausia parodykite į šuns paveikslėlį ir pasakykite: „Tai šuo”. Kai jie pradės atpažinti šunį, paklauskite jų ” kur yra šuo?” ir leiskite jiems parodyti. Galiausiai leiskite jiems pažvelgti į įvairius paveikslėlius ir savarankiškai įvardyti objektus.
Naudokite daineles arba eilėraščius:

Šiandien internete galima rasti keletą vaizdo dainelių ir eilėraštukų. Daugumoje jų naudojami veiksmai, kurie parodo dainelės / eilėraštuko prasmę. Tokie vaizdo įrašai labai naudingi mokant vaikus anglų kalbos, nes jie išmoksta veiksmų, kurie padeda suprasti prasmę, net jei negali pakartoti dainelės ar eilėraštuko.
Istorijų naudojimas: Trumpų istorijų skaitymas vaikams yra veiksmingas anglų kalbos mokymo būdas

Tai padeda vaikams mokytis kalbos, taip pat lavinti klausymo ir skaitymo įgūdžius.
Susiję: – skaitykite pasakas, kurias skaitė vaikai ir paaugliai: Komiksų knygos gali padėti mokytis anglų kalbos!
Kasdienių situacijų naudojimas: Kasdienių situacijų ir įprastos veiklos aprašymas palengvina kalbos mokymąsi. Tai padeda vaikams tapti sklandžiai kalbančiais, nes dėl kalbėjimo praktikos jie gali lengvai kalbėti bet kokia tema. Todėl visada skatinkite vaiką nuo pat pradžių kalbėtis su jumis angliškai ir supažindinkite jį su jį supančiais daiktais. Tai galite padaryti:
– Kalbėdami apie veiklą, kurią jie atlieka, kai ją atlieka. Tarkime, jei jūsų vaikas rengiasi, kalbėkite su juo apie jo drabužius, paprašykite apibūdinti, kaip jis juos dėvi, kokios spalvos yra drabužiai ir pan.
– Aptardami namuose esančių baldų tipus, virtuvės reikmenis, elektros prietaisus ir pan. tobulinkite žodyną. Trumpais sakiniais papasakokite jiems kiekvieno iš jų funkciją, kad jie juos įsimintų.