Objektų, padengtų milteline danga, priežiūra

Miltelinis dažymas – tai labai patvarus ir ekonomiškas metalinių objektų dengimo būdas, kuris suteikia apsauginę ir patrauklią apdailą. Miltelinio dažymo procesas iš esmės apima tam tikro objekto įmagnetinimą ir padengimą arba apipurškimą milteliais, kurie taip pat yra įmagnetinti. Dėl to milteliai prilimpa prie objekto, kuris po to kaitinamas, kad susidarytų lygi ir elastinga danga. Siekiant išlaikyti miltelinės dangos patrauklumą, dažnai naudinga reguliariai valyti metalinį objektą.

Štai keletas veiksmų, kurių galima imtis siekiant užtikrinti, kad miltelinė danga išliktų geros būklės ilgą laiką –

Valymo dažnumas – metalinio objekto valymo dažnumo nustatymas dažnai susijęs su jo aplinka ir su tuo, kaip gerai norite, kad objektas būtų prižiūrimas ir tvarkomas. Kuo pavojingesnė objekto padėtis, tuo dažniau reikės tikrinti. Daiktus, esančius pramoninėje ar pajūrio aplinkoje, gali prireikti tikrinti kas du ar tris mėnesius, o daiktus, esančius atogrąžų ar baseinų aplinkoje, gali prireikti tikrinti du kartus per metus. Daiktai, kurių neveikia didelė tarša ar druska, dažnai gali būti tikrinami ištisus metus. Jei patikrinimo metu nustatoma, kad yra daug nešvarumų, reikės gerai nuplauti ir išvalyti.

Valymo patarimai – idealiu atveju milteliniu būdu dengtą objektą norėtumėte plauti su švelniu skalbimo muilu ir kibiru šilto vandens. Dažniausiai reikėtų vengti šiurkščių abrazyvinių priemonių, nes jos gali subraižyti ir pažymėti apdailą. Jei reikia kažko daugiau nei tik muilo ir vandens, galite pabandyti naudoti lauko baldams skirtą valiklį arba transporto priemonių ploviklius. O jei naudojate specializuotą valiklį, pirmiausia reikėtų išbandyti nedidelį plotą, kad įsitikintumėte, jog danga nenukentės.

Dėmių šalinimas – gali būti gana sunku pašalinti įsisenėjusias žymes ar dėmes, todėl tai reikėtų daryti itin atsargiai. Cheminiai valikliai yra absoliučiai draudžiami, be to, turėtumėte vengti tokių ingredientų kaip acetatai, ketonai, didelis rūgščių kiekis ir benzinas – bet kuri iš šių rūšių gali būti pažeista. Galite naudoti skaidrų spiritą, kuris šiuo tikslu dažnai būna gana veiksmingas. Be to, valant tikrasis sąlytis su metaliniu daiktu turėtų būti kuo trumpesnis, nes tai apribos bet kokią galimą žalą.

Bendrasis valymas – Bendrajam, kasdieniam valymui dažnai galima išsisukti naudojant slėginį plovimo įrenginį ir valyti nešvarius metalinius objektus, tačiau vis tiek būtina imtis tinkamų atsargumo priemonių. Valomam daiktui bus naudinga, jei purkšdami būsite atsitraukę bent per pėdą, o slėgis bus mažesnis nei 1500 psi.

https://www.widerangemetals.com/