Teisingai plauti veidą yra geriau jūsų odai

Niekada nenuvertinkite veido valymo funkcijos. Tai pirmas odos priežiūros žingsnis, kuris yra labai svarbus norint pamaitinti odą. Jei šio žingsnio nepastebėsite, gali atsirasti daugybė odos problemų. Taigi, geriau išmokite šiuos veido plovimo patarimus.

1. Naudokite kremines putas

Daugelis žmonių mano, kad nuplovus veidą kreminėmis putomis, oda taps įtempta, o tada praras maistines medžiagas. Tačiau jie nežino, kad taip atsitinka dėl to, kad pašalinami riebalai ir putose esantis natūralus drėkiklis. Putos gali prasiskverbti į poras ir pašalinti odos viduje esančius nešvarumus. Be to, kreminės putos gali padėti maistinėms medžiagoms lengvai patekti į poras.

2. Pasirinkite tinkamą veido valymo priemonę

Rinkdamiesi veido prausiklį, nemanykite, kad tie ekspansyvūs ir daugiafunkciniai yra geresni. Mums reikia tokio veido valiklio, kuris galėtų valyti ir drėkinti odą. Tikėtina, kad tie daugiafunkciniai labiau apkraus odą.

3. Naudokite veido kempinėlę veidui nusausinti vietoj rankšluosčio

Po veido prausimo veidui nusausinti geriau naudoti minkštą veido kempinėlę. Rankšluostis negali pašalinti odos viduje esančių riebalų taip, kaip veido kempinėlė. Be to, drėgnuose rankšluosčiuose gali daugėti bakterijų, kurios gali pakenkti odai.

4. Plaukite veidą 35 laipsnių temperatūros vandeniu

Vandens temperatūra yra svarbus veiksnys, į kurį reikėtų atsižvelgti plaunant veidą. Geriausia veidą valyti 35 laipsnių temperatūros vandeniu, o tada nuplauti šaltu vandeniu. Karštas vanduo nėra tinkamas poroms valyti. Priešingai, jis gali atpalaiduoti odą, padaryti ją šiurkščią ir taip sukelti raukšles. Be to, pernelyg gausus riebalų valymas gali pagreitinti odos senėjimą. Priešingai, plaunant veidą šaltu vandeniu, odos poros dažnai užsidaro, todėl nešvarumai ir riebalai negali būti sėkmingai pašalinti ir galiausiai sukelia odos ligas, pavyzdžiui, spuogus ir kt.

Ar yra koks nors būdas kontroliuoti riebų veidą?

 

Atsakymas jums pateikiamas čia. Iš tikrųjų galite jo atsikratyti. Pabandykite perskaityti šį straipsnį, kuriame pateikiami keli naudingi būdai:

1. Reguliariai plaukite veidą – labai svarbu, kad reguliariai plautumėte veidą. Nereikia intensyviai plauti veido, nes jis gali sudirgti. Tiesiog turite jį švelniai nuplauti švelniu veido muilu ir švariu vandentiekio vandeniu. Visada nepamirškite nenaudoti stipraus ir šiurkštaus muilo, kurio sudėtyje yra dirginančių cheminių medžiagų. Dažnai plauti veido griežtai nerekomenduojama, nes tai tik paskatins organizmą gaminti daugiau riebalų. Taip pat galite naudoti prausiklį ir švelniai juo sudrėkinti veidą. Nešveiskite jo stipriai, kad nedirgintumėte odos.

2. Venkite naudoti makiažą – merginos labai mėgsta naudoti makiažą. Jei nenorite turėti riebaus veido, turėtumėte nustoti naudoti makiažą. Šiek tiek makiažo bus gerai, bet per daug makiažo tik sukels per daug dirginimo ir problemų. Makiažo priemonėse iš tikrųjų yra per daug cheminių medžiagų, dėl kurių naudojant makiažą gali susidaryti per daug riebalų visame veide. Tai net gali sukelti spuogų susidarymą. Šiose medžiagose yra nešvarumų ir bakterijų, kurie liks ir galiausiai susikaups ant veido. Jei naudojote makiažą, įsitikinkite, kad jį nedelsiant pašalinote naudodami švelnų muilą ir vandenį. Tai padės jums kontroliuoti riebų veidą.

3. Venkite naudoti veido priemones ir drėkinamuosius kremus – Geriausia, kad nenaudotumėte tiesiog bet kokių veido odos priemonių. Turėtumėte vengti tepti kai kurias veido priemones ir kitus drėkiklius ant viso veido. Šios valomosios priemonės ir drėkikliai tiesiog suteiks jūsų veidui pernelyg didelę riebalų gamybą. Geriausia rekomenduojama naudoti kai kuriuos produktus be riebalų, kurie neapsunkins problemos. Jei turite riebų veidą, tai nėra gera idėja. Geriausia, kad jūsų veido oda būtų kuo paprastesnė, nepridedant jokių grožio priemonių.

Šaltinis https://simildiet.co.uk

 

 

Parašykite komentarą