originalių ir nebrangių dovanų sąrašas

Kartais atrodo, kad gyvenimas aplink tapo toks pilnas, kad niekas negali nustebinti jokia dovana. Tačiau artėja kitas gimtadienis – ir tu pradedi sukti galvą, ką padovanoti. Tiems, kurie ieško materialių dovanų, pažiūrėkite į mūsų įvertinimą.

Nepamirškite jam skirti šiek tiek dėmesio ir gerų žodžių, tada ką padovanosite vyrui gimtadienio proga, sutiksite su dar didesniu dėkingumu.

1. Dovana vairuotojui

Dovana vairuotojui
Nuotrauka: pixabay.com

Jei asmuo, kuriam ieškote gimtadienio dovanos, turi automobilį, jūs jau laimėjote. Juk priedų automobiliui beveik daugiau nei moteriškos kosmetikos. Čia rasite kilimėlių, sėdynių užvalkalų ir įvairių elektroninių prietaisų. Vairuotojas bus patenkintas viskuo, kas padės kelyje ar prižiūrės jo „kregždę“.

Ką rekomenduojate dovanoti?

Rekomenduojame tokiam vyrui gimtadienio proga padovanoti vaizdo registratorių. Daiktas kelyje yra būtinas ir visada pravers, nes niekas nėra apsaugotas nuo avarinių situacijų. Atidžiau pažvelkite į modelius, kurie automatiškai įsijungs, jei automobilis staiga atsitrenktų į stovėjimo aikštelę.

2. Dovana kavos mėgėjams

Dovana kavos mėgėjams
Nuotrauka: pixabay.com

Gėrimo kultas, kurio gimtinė yra Etiopija, šiandien išgyvena neįtikėtiną populiarumą. Kava išsinešimui arba pseudo Vienos kavinėse. Verdame prancūziškoje spaudoje, Turkijoje, cezve ir, žinoma, kavos aparate. Esame tikri, kad juodųjų gėrimų gerbėjai įvertins šią gimtadienio dovaną.

Ką rekomenduojate dovanoti?

Rekomenduojame peržengti nebrangius srauto aparatus ir nedelsiant atkreipti dėmesį į karobų arba kapsulių kavos virimo aparatus. Šiuo metu rinkoje yra keletas pirmaujančių gamintojų. Ir jūs galite rasti gerą modelį už 10 000 rublių ar net mažiau. Na, o jei finansai leidžia, tai imk su visokiomis programomis, režimais ir šlifavimo laipsniais.

3. Užstrigusiems vaikystėje

Tiems, kurie įstrigo vaikystėje
Nuotrauka: pixabay.com

Kadaise buvo manoma, kad žaidimų pultai ir kompiuteris yra daugiausia paauglių ir studentų dalis. Tačiau šiandien tikrai galime teigti, kad vaizdo žaidimai tapo neatsiejama populiariosios kultūros dalimi. Vyresni nei 30 metų žmonės juos žaidžia be jokios nuomonės.Svarbiausia, kad šeimoje nebūtų problemų.

Ką rekomenduojate dovanoti?

Populiariausios konsolės – Xbox One, Sony PlayStation 4. Taip pat rekomenduojame Nintendo Switch kaip dovaną vyrui gimtadienio proga. Jis mažas, patogus ir nešiojamas – ekranas įmontuotas vairasvirtėje. Bet jei norite, vaizdą galite rodyti dideliame ekrane. Emocijų krūva garantuota!

4. Menininkai, turintys techninį braižą

radijo bangomis valdomas sraigtasparnis
Nuotrauka: pixabay.com

Tokioje elegantiškoje formuluotėje mes aprengėme idėją padovanoti vyrui keturratį. Idealus daiktas, apjungiantis vaikystės geštaltą, kuris daugeliui nėra uždaras, turėti radijo bangomis valdomą malūnsparnį ir dabar madingą fotografiją iš oro.

Ką rekomenduojate dovanoti?

Dronai šiandien yra prieinami kiekvienai piniginei. Nuo kiniškų modelių iš „AliExpress“ už 1500 rublių iki sudėtingų profesionalių versijų. Pirmieji vargu ar ilgai tarnaus, o ir kamera ten nebloga. Xiaomi ir Syma keturračiai yra geri kainos ir kokybės santykio atžvilgiu. DJI gamina pačius profesionaliausius.

5. Vyrui, kuris rūpinasi savimi

Žmogui, kuris rūpinasi savimi
Nuotrauka: pixabay.com

Daugelis stipriosios lyties atstovų šiandien nešioja ūsus, barzdą ar tiesiog trijų dienų ražieną. Elektrinis skustuvas tinka tokioms modifikacijoms kaip gimtadienio dovana.

Ką rekomenduojate dovanoti?

Atkreipkite dėmesį, kad kalbame apie skustuvą, kuris nepašalina ražienų, o padeda jas modeliuoti. Tokie prietaisai taip pat vadinami trimeriais arba styleriais. Daugelis gamintojų specialiai gamina modelius su daugybe priedų, skirtų visoms barzdos formavimo galimybėms.

6. Melomanai ir technologai

Muzikos mylėtojai ir technologai
Nuotrauka: pixabay.com

Jei vyras, kuriam renkatės gimtadienio dovaną, mėgsta klausytis muzikos ir, be to, mėgsta technologijas, tada išmanusis garsiakalbis bus puikus pasirinkimas. Šiuolaikiniai įrenginiai turi aukštos kokybės garsiakalbius – tai įvertins stipraus garso gerbėjai. Be to, juose yra įmontuotas išmanusis balso asistentas, kuriam galima užduoti klausimus arba paprašyti įjungti muziką.

Ką rekomenduojate dovanoti?

Šiandien savo išmaniuosius garsiakalbius turi visi technologijų gigantai – Apple, Xiaomi, Amazon. Tačiau ne visos įrenginio funkcijos yra prieinamos Rusijoje. Todėl prieš pirkdami atidžiai perskaitykite garsiakalbių galimybes. Tačiau daugelis gamintojų, tokių kaip LG, Harman, Yamaha, į savo įrenginius pradėjo įterpti rusišką „Alice“.

Ką dar galite padovanoti vyrui jo gimtadienio proga

 • Šuoliai su parašiutu.
 • Saldainių rinkinys.
 • Meistriškumo klasė.
 • Kurorto bilietas.
 • Piniginė.
 • Rankinis laikrodis.
 • Organizatorius.
 • Dienoraštis.
 • Pledas.
 • Chalatas su asmeniniu siuvinėjimu.
 • Kvepalai.
 • Navigatorius.
 • Įrankių komplektas.
 • Treniruočių aparatai.
 • Bokso pirštinės.
 • Darbalaukis…