originalių ir nebrangių dovanų sąrašas

Dovanos pasirinkimas visada yra sunkus klausimas, ypač kai adresatas yra gražioji žmonijos pusė. Moterys tokios išrankios! Tačiau neskubėkite į neviltį, „Komsomolskaja Pravda“ padės išsiaiškinti, ką padovanoti moteriai gimtadienio proga. Svarbiausia yra kūrybiškai ir su meile žiūrėti į staigmenos pasirinkimą.

Prieš imdamiesi verslo, pagalvokite, kas galėtų jums padėti su idėjomis? Kreipkitės patarimo į jos artimuosius, gerus draugus, prisiminkite savo pastebėjimus apie ją. Tačiau net ir turėdami visą informaciją, nepamirškite, kad gimtadienio mergaitę reikia nustebinti. Mes suteiksime jums idėjų neįprastoms dovanoms.

1. Šiuolaikinė dovana

Šiuolaikinė dovana
Nuotrauka: pixabay.com

Dovana moteriai gimtadienio proga turi būti prasminga, ypatinga ir funkcionali. Nebūtinai brangus, bet solidus. Daiktų naudingumas šiandien yra svarbus dalykas. Puikus pasirinkimas šiame stulpelyje yra tam tikra programėlė: planšetė, telefonas, „išmanioji apyrankė“. Savo nuožiūra. Jei moteris yra socialiai aktyvi – o tokių vis daugėja – ji tikrai tai įvertins.

Ką rekomenduojate dovanoti?

Treniruočių programėlės. Čia kaina taip nesikandžioja, o telefonas toks intymus dalykas, kad jį geriau rinktis patiems. Sportas visada naudingas, net ir saviizoliacijoje, su kuria dabar visi žino. Be to, programėlė visada bus po ranka, primins dovanos autoriui. Nesijaudinkite, kad gimtadienio mergina gali pagalvoti apie antsvorį ar sveikatos būklę. Tokių apyrankių funkcijos yra ne tik „sportinės“ – jos sulaukia skambučių ir žinučių socialiniuose tinkluose, kai kuriose galima net klausytis muzikos.

2. Originali dovana

Originali dovana
Nuotrauka: pixabay.com

Tai dalykai iš tos serijos, kurie nustebins bet kurią moterį, net ir tą, kuriai nieko nereikia. Šypsena gimtadienio merginos veide – kas gali būti gražiau? Dabar yra daugybė variantų: nuo robotizuotos pagalvės miegui iki šokio šventės ar viso filmo herojei, o tituliniame vaidmenyje – gimtadienio mergina. Sąrašas yra begalinis, viskas priklauso nuo jūsų vaizduotės.

Ką rekomenduojate dovanoti?

Akivaizdu, kad ne visada tam lieka laiko. Arba kažkas tiesiog nedrąsu padaryti ką nors kūrybingo. Taip, ir visada nori, kad dovana būtų apčiuopiama. Mes siūlome taupyklė valgo pinigus. Jūs netgi galite įdėti keletą banknotų. Patikėkite, jie atrodo labai juokingai ir tikrai prajuokins kitus. Beje, tarp kiaulių bankų apskritai yra daug neįprastų dalykų.

3. Dovana virtuvei

Dovana virtuvei
Nuotrauka: pixabay.com

Taip, stereotipas. Bet juk dauguma dailiosios lyties atstovių ne, ne, taip, jos mėgsta išbandyti save kaip kulinarijos guru, nustebinti savo artimuosius. Virtuvė yra vieta tiek moterims, tiek vyrams. Bet kokiu atveju tokia dovana nenueis perniek, tad nesijaudinkite, kad būsite kažkuo įtarti. Svarbiausia neduoti kažko itin banalaus.

Ką rekomenduojate dovanoti?

Daugiau kulinarinių laidų. Ir per televiziją, ir „YouTube“, ir socialiniuose tinkluose – receptai naujienų kanale. Taip, nesiseka – kartais norint namuose pakartoti tą ar kitą šedevrą, pritrūksta ingredientų. Egzotiškų prieskonių rinkinys – kažkas, kas nustebins ir ištaisys šį apsirikimą. Ir jei jis taip pat dekoruotas įdomiai, tada apskritai prašmatnus.

4. Dovana grožiui ir sveikatai

Dovana grožiui ir sveikatai
Nuotrauka: pixabay.com

To reikia ir patinka visoms moterims. Svarbiausia, neduokite nieko, kas turėtų kokių nors užuominų apie amžių. Moteris bet kada nori atrodyti patraukliai, o dabar pasiūlymų gausu – SPA salono sertifikatas, plaukų priežiūros aparatai, masažuokliai, ultragarso aparatai, kosmetika…

Ką rekomenduojate dovanoti?

Pasirinkimas šioje kategorijoje yra labai jautrus, todėl geriau tai palikti pačiai gimtadienio merginai. Ir duok jai sertifikatas. Galima rasti ir kosmetikos, ir grožio salonuose, ir masažui, ir baseine… Kaip sako širdis!

5. Dovana sielai

Dovana sielai
Nuotrauka: pixabay.com

Jauki atmosfera svarbi kiekvienam žmogui. Jei sieloje gerai, tai gyvenime viskas yra taip. Yra daug dalykų, padedančių jaustis patogiai ir atsipalaiduoti. Pavyzdžiui, aromatų difuzoriai, vonios druskos, masažinė kėdė ar pagalvė, vonios staliukas, ant kurio galima pasidėti taurę vyno, egzotiškas namų medis. Viskas priklauso nuo individualių pageidavimų.

Ką rekomenduojate dovanoti?

Visada arba dažnai moteris avi aukštakulnius. Ar galite įsivaizduoti apkrovą? Taip, net ir be jų kojos gaunasi. Žinoma, galite juos masažuoti patys arba leisti tam, kas yra šalia. Bet yra ir kitas būdas: hidromasažinė pėdų vonelė. Palaima garantuota.

6. Mados dovana

mados dovana
Nuotrauka: pixabay.com

Visi žino, kad moterys labai mėgsta gražius dalykus. Tebūnie tai drabužiai, koks nors aksesuaras, tik namų interjero dalis. Bet pripažinkime, tai taip…