nebrangių ir originalių dovanų sąrašas

Dovanos pasirinkimas vyro gimtadienio proga – amžinas galvos skausmas tūkstančiams žmonų. Juk kiekvienas nori padovanoti savo mylimam sutuoktiniui tai, kas jam tikrai patiktų. Be to, būtų malonu, jei gimtadienio dovana vyrui nesukauptų dulkių tolimoje lentynoje, o pravers ilgam.

Puiku, jei tiksliai žinote, ką jūsų vyras nori gauti kaip gimtadienio dovaną, arba gerai išmanote jo pomėgių ir pomėgių sritį. O jei išsirinkti dovaną taptų sunkumu, „Komsomolskaja Pravda“ surinko idėjų ir ekspertų patarimų, ką padovanoti vyrui gimtadienio proga ir kaip išsirinkti tinkamą dovaną.

25 geriausių gimtadienio dovanų idėjų vyrui

1. Mobilusis telefonas

Išmanusis telefonas
Nuotrauka: pixabay.com

Universalus dovanos variantas bet kuriam vyrui. Visiems naudinga galimybė bus pavyzdinis jūsų mėgstamo prekės ženklo modelis. Svarbiausia, kad naujoji programėlė savo charakteristikomis pranoktų esamą įrenginį. Todėl prieš pirkdami nepatingėkite pastudijuoti mobiliųjų telefonų techninius rodiklius.

2. Įrankių komplektas

Įrankių komplektas
Nuotrauka: pixabay.ru

Naudingas ir reikalingas daiktas buityje, kuris sutuoktiniui tikrai pravers dar ne kartą. Skeptikai gali sakyti, kad dovanoti vyrui įrankius – tai tarsi puodo padovanojimas moteriai, bet iš tiesų iš tokios dovanos bus daug daugiau džiaugsmo nei nuo šviesaus, bet nenaudingo niekučio. Svarbiausia neduoti tų įrankių, kuriuos vyras jau turi. O jei duodi, tai geriausia kokybė.

3. Profesionalus žibintuvėlis

Žibintuvėlis
Nuotrauka: pixabay.com

Šiuolaikinio pasaulio jau neįmanoma įsivaizduoti be išmaniųjų telefonų. Deja, jų „gyvenimo trukmė“ trumpa: įrenginiai greitai pasensta ir sugenda. Jei moteris dažnai skundžiasi savo telefonu, pats laikas jai padovanoti naują. Geriau iš anksto pasidomėti, kokios funkcijos ir savybės jai svarbios. Galbūt ji svajoja apie konkretų modelį?

4. Megztinis su originalia spauda

Megztinis
Nuotrauka: pixabay.com

Megztinis ar megztinis su originaliu raštu gali būti puiki kūrybinga dovana, kuria sutuoktinis gali išreikšti savo individualumą. Be to, mylimas daiktas tikrai nebus išmestas į tolimiausią kampą ir bus dažnai dėvimas. Svarbiausia pasirinkti atspaudą pagal vyro skonį, pomėgius ir pomėgius.

5. Rankinis laikrodis

Žiūrėti
Nuotrauka: pixabay.com

Visiems naudinga dovana, nesenstanti klasika, kuri visada išlieka aktuali. Stilingas aksesuaras pabrėš vyro-verslininko ar lyderio statusą, prisidės prie kūrybingos prigimties saviraiškos ir ištikimai tarnaus jo savininkui kiekvieną dieną.

6. Magnetinių atsuktuvų rinkinys

Atsuktuvų komplektas
Nuotrauka: pixabay.com

Naudinga dovana, kuri tikrai pasitarnaus jūsų vyrui dar ne kartą. Naudoti magnetinius atsuktuvus lengviau nei įprastus – magnetas pritraukiamas prie varžto ir jis neatsitraukia. Tikras meistras tai tikrai įvertins!

7. Belaidės ausinės

Belaidės ausinės
Nuotrauka: pixabay.com

Privaloma programėlė kiekvienam. Yra ir nedidelių į ausis įstatytų ausinių modelių, ir solidesnių ant ausinių. Rinkitės įrenginius, kurie įkrauna ilgiau – kad jūsų sutuoktinis mažiau pakliūtų į situaciją, kai įtaisas išsikrauna pačiu netinkamiausiu momentu.

8. Kvadrokopteris

Kvadrakopis
Nuotrauka: pixabay.com

Neįprasta dovana, kuri ilgą laiką domins sutuoktinį. Su juo nuotraukos ir vaizdo įrašai iš bendrų kelionių ir kelionių pasieks naują lygį. Ir, kas žino, gal dovanos dėka jūsų vyras atras naujų talentų ir susidomėjimo profesionalia fotografija bei videografija?

9. Miesto kuprinė

Skaitmeninė kuprinė
Nuotrauka: pixabay.com

Patogi, kokybiška, tvirta miesto kuprinė su plačiais petnešomis, patogia nugara ir daugybe kišenių visada pravers. Net jei sutuoktinis pirmenybę teikia klasikinio stiliaus aprangai, tikrai bus situacijų, kai tokios kuprinės prireiks. Tad nedvejokite – ši dovana tikrai bus panaudota.

10. Dovanų komplektas kojinių

Kojinių komplektas
Nuotrauka: pixabay.com

Kojinės šiuolaikiniams vyrams – tarsi kaklaraištis tėčiams ir seneliams. Jie padeda saviraiškai ir individualumui pasireikšti. Linksmos poros ryškių spalvų ar su neįprastais raštais taip pat gali būti dėvimos po dalykiniu kostiumu – pavyzdžiui, tai daro Kanados ministras pirmininkas Justinas Trudeau.

11. Knyga

Knyga
Nuotrauka: pixabay.com

Iš begalės spaudinių įvairovės nesunkiai išsirinksite tai, kas sudomins jūsų vyrą. Verslo ar kriminalinė fantastika, mokslinė fantastika ar žvejybos knyga, namų tobulinimo patarimai ar saviugdos knyga – pasirinkimas yra begalinis.

12. Kokybiškas kaklaraištis

Kaklaraištis
Nuotrauka: pixabay.com

Nesvarbu, kokio stiliaus aprangos laikotės…

Parašykite komentarą