Geriausių garlaivių įvertinimas: TOP 2021-2022 m

Garlaiviai yra puikus lygintuvo pakaitalas. Jie apdoroja drabužius garais, išlygina net tankiausią audinį, dezinfekuoja minkštus žaislus. Užuolaidas, marškinius, patalynę lyginti lygintuvu – vargas, į pagalbą ateis garlaivis. Paruošėme geriausius garlaivius ir 2022 m. jį atnaujinome, kad sąraše liktų tik dabartiniai modeliai, kurie įrodė savo patikimumą.

Ši medžiaga jums bus naudinga: 15 dalykų, kad galėtumėte laikyti viską pasaulyje ir savo rankomis pasigaminti dulkių siurblį


Geriausių 2021-2022 metų garlaivių įvertinimas

Kad padėtume įsigyti gerą garlaivį, palyginome svarbias įvairių skirtingų kategorijų modelių technines specifikacijas. Kiekvieno modelio patikimumo duomenis rinkome iš serviso skyrių, susipažinome su vartotojų atsiliepimais ir užsienio įvertinimais. Mūsų reitinge yra rankiniai ir vertikalūs (grindiniai) garlaiviai, juos suskirstėme į kategorijas, kad jums būtų lengviau išsirinkti tinkamą modelį.

Geriausi vertikalūs garlaiviai 2021–2022 m

Čia išanalizuosime, kuris garintuvas geriau tinka drabužiams, rinksimės iš vertikalių. Kodėl būtent jie? Jie yra galingesni už rankinius, turi daugiau „autonomijos“, daugiau galimybių.

Visi penki pateikti modeliai, kurių galia 2000 W ar daugiau – būtent tiek reikia universalo garlaiviui. Visi jie su normaliu garų padavimu, su geru vandens rezervuaro tūriu, kad nelakstytų ir nuolat neprisipiltų. Yra modelių, kurie gali išgaruoti tamsias užuolaidas, ir yra tokių, kurie gali susidoroti tik su drabužiais. Kiekvienas iš jų buvo išardytas pagal išvaizdą, garlaivio veikimą ir papildomus losjonus.

💨 Šiek tiek priežiūros: išleidome naują vertikalių garlaivių reitingą su 2022 metų modeliais! Spausk čia 🙂


5 vieta: Bort Comfort+

DNS patikimumo įvertinimas 99,11% (patikimas), reitingas Yandex.Market – 4,7, reitingas ozone – 4,7

Išvaizda | Garlaivis parduodamas tik baltos spalvos, kuri yra gana standartinė. Jis turi ratus lengva judėti bute, persirengimo kambarys. Taip pat ratai praverčia garinant sofą ar užuolaidas, juolab kad šis modelis su tokiomis užduotimis susidoros su kaupu, kodėl toliau paaiškinsime. Ratai garlaiviams – retenybė, su jais sunkiai rasdavome tinkamų modelių.

Be ratų, pliusas judinant garlaivį bus maitinimo laido ilgis – du metrai, tai didžiausias skaičius mūsų pasirinkime.

Stovo aukštis 1,75 m ant vienos atramos. Teigiama, kad toks dizainas yra labiau klibantis, tačiau tai nereiškia, kad dviejų stulpelių stelažai visiškai nedreba. Teleskopiniai stelažai iš principo nėra patys stabiliausi kūriniai.

Pats lygintuvas nėra lygintuvo formos, tik ovalus. Garų išleidimo angos išdėstytos linijoje ovalo centre, iš viso yra šešios skylės. Normaliam garinimo greičiui tokio kiekio neužtenka, apskritai idealus variantas yra lygintuvo forma su skylutėmis garams išeiti per visą perimetrą. Kategorijoje „Geriausi garlaiviai namams“ (žemiau) yra du tokie modeliai.

Darbas | Garlaivis turi keturis garų nustatymus. Nedaug, bet pakankamai, kad nepažeistumėte gležnų audinių ir normaliai išlygintumėte storas tamsinančias užuolaidas.

Ekrano kopija iš ozono apžvalgos

Modelis, kurio didžiausia galia šioje gaminio kategorijoje yra 2350 vatų. Iš principo tokios galios garlaivis gali būti naudojamas siuvykloje arba drabužių parduotuvėje. Be čia stiprus garas – 70 g/min. Tačiau gamintojas teigia, kad jis veiks apie 30 minučių be papildomo vandens įpylimo – vargu ar šis indikatorius tiks pramoniniam naudojimui. Beveik minimalus skaičius tarp šios kategorijos modelių. Vandens bako tūris yra tinkamas – du litrai.

Garų žarnos ilgis džiugino – 1,4 m Vidutinis tarp vertikalių garlaivių tiek atrankoje, tiek gamtoje.

Purkštukai | Kaip ir visi kiti, jis yra su kabykla, segtuku-šepečiu kelnių rodyklėms. Iš malonaus – čia yra vertikalus tinklelis garinimui (gamintojas tai vadina vertikalia lyginimo lenta, bet ne, tai ne). Labai patogu, kad marškiniai „nepabėga“ nuo lyginimo. Natūralu, kad yra karščiui atspari kumštinė pirštinė, kad nesusidegintumėte.

Verdiktas | Geras garintuvas naudojimui namuose. Tinka tiems, kurie nori garinti drabužius ir minkštus baldus. Geriausias grindų garintuvas kainos ir kokybės atžvilgiu.

  • garo galia: 70 g/min;
  • galia: 2350 W;
  • vandens bako tūris: 2 l;
  • garo žarnos ilgis: 1,4 m;
  • šildymo laikas: gamintojas nenurodo;
  • teleskopinio stulpo aukštis: 1,75 m.

Universalus modelis: garo drabužiai ir baldai

🟢 Geros 2350 W galios ir 70 g/min garų tiekimo derinys leidžia dirbti su tankiais audiniais;

🟢 Aukštas teleskopinis stovas:…